سایپا در حال طراحی محصولات جدید و به روز است

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر به نقل از سایپا، امیرحسین جلالی درباره روندی که گروه خودروسازی سایپا با وجود تحریم ها طی می کند، اظهار کرد: کارنامه کاری گروه خودروسازی سایپا نشان می دهد که در حد توان و با وجود سخت ترین تحریم ها و محدودیت های ناشی از کرونا توانست در زمینه های مختلف از جمله توسعه محصول، ارتقاء کیفیت و … عملکرد خوبی داشته باشد.

عضو هیات مدیره انجمن صنایع نیرومحرکه و قطعه سازی کشور با بیان اینکه یکی از اقدامات مهم سایپا خروج پراید از خط تولید بود، تصریح کرد: مرکز تحقیقات سایپا برای تنوع بخشی به محصولات این مجموعه برنامه های جامعی دارد که امیدوارم با سرعت عملیاتی شود و مردم از نزدیک بلوغ صنعت خودرو و قطعه سازی را ببینند.

این کارشناس صنعت قطعه سازی کشور خاطرنشان کرد: سایپا در حال طراحی محصولات جدید و به روز است و قطعا محصولاتی عرضه خواهد شد که عموم مردم از آن رضایت داشته باشند.

وی با تاکید بر اینکه توسعه محصول نشانه ای از عملکرد خوب یک مجموعه خودروساز است که خوشبختانه سایپا در این مسیر حرکت می کند، گفت: یکی از ویژگی های بارز گروه خودروسازی سایپا این است که نگاه مدیریتی آن اقتصادی است، لذا این امر سبب شده که مجموعه سایپا، برخورد یکسان و یکنواخت در تصمیم گیری و اجرا سیاست های خود داشته باشد.